Tır Nakliye Firmaları

Petek Nakliyat, zengin araç filosu ile şehir içi ve şehir dışı taşımacılıkta üst düzey hizmet veriyor. Zengin filomuzda donanımıyla, iç hacmiyle taşımacılığı kolaylaştıran tır modellerimiz bulunuyor. Geniş filomuz ile şehir içi tır firmaları arasından sıyrılıyor, çok yönlü hizmetler veriyoruz. Firmamız parça eşya, depo, mağaza, evden eve taşımacılıkta en uygun tır ile taşımayı gerçekleştiriyor.

Petek Bakliyat, şehir içi ve şehirler arası tır firmaları alanında büyüyen hacmiyle dikkat çekiyor. Firmamız Türkiye genelinde kapsamlı, güvenilir, ekonomik, kaliteli taşımacılık deneyimiyle müşteri memnuniyetini sağlıyor. Çok az tır nakliye firmaları İstanbul merkezli Türkiye odaklı hizmet veriyor. Firma olarak İstanbul’da faaliyet gösteriyor ancak ülkenin dört bir köşesine taşıma yapıyoruz.

Tır Nakliye Firmaları

İstanbul Tır Nakliye Firmaları

Petek Nakliyat tüm taşımacılık türlerinde her iki yakada da aktif varlık gösteriyor. Avrupa Yakası tır firmaları listelerinde Petek markası öne çıkıyor, en çok tavsiye edilen taşımacılık firmalarından biri oluyor.

Ekibimiz, taşımanın türüne göre tır öneriyor, taşımanın en güvenilir ve uygun olmasını sağlayarak memnuniyeti garantiliyor.

Avrupa ve Anadolu Yakası tır firmaları olarak İstanbul’daki yoğun taşımacılık taleplerini zengin filomuz, uzman kadromuz, deneyimli yönetimimizle karşılıyoruz. Petek Nakliyat’ın hizmet içeriğini, araç filosunu, tır nakliye ücretlerini öğrenmek isterseniz bizimle iletişime geçebilir, merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

İstanbul’da güvenilir tır nakliyesi almanın yolu firmamızdan geçiyor. Bir telefonla bize ulaşabilir, bizi ofisimizde ziyaret edebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara