Fabrika Taşımacılığı

Fabrika taşımacılığı kurumsal taşımacılık hizmeti olarak, profesyonelce gerçekleştirilmektedir. Fabrikanın demirbaşlarını oluşturan eşyalar yeni fabrikaya, müşteriye veya depoya taşınmadan önce darbeye, çiziğe karşı korumak amacıyla destekli malzemeyle ambalajlanır.

Özellikle üretimi sağlayan cihazların performans kaybı yaşamaması için güvenliği sağlamak esastır. Fabrikalardaki üretim seri olduğu için bazı durumlarda üretilen ürünler de taşımaya dahil olabiliyor. Bu aşamada maddi mağduriyet yaşatmamak adına firma olarak sınıflandırma yaparak ambalajlama işlemini hallediyor, nakliyatı başlatıyoruz. Evden eve nakliyat yapılırken mutfak, salon, yatak odası, kırılacak eşya, kitap gibi kategorilendirme yapılır.

Fabrika Taşımacılığı Nasıl Yapılır ;

Fabrika taşımacılığı yapılırken de aynı işlem tekrar edilir.

Nakliye böylece daha sağlıklı olabilir. Yeni mekana geçen fabrika yöneticileri yerleşme ve aktif üretime geçme konusunda zaman kaybı yaşamaz.

Taşıma hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti ve güler yüz esastır. Müşterinin özel taşıma taleplerine mümkün mertebede cevap verilir, şartlar dahilinde çözüme kavuşturulur. Nakliyatın güvenlikli şekilde gerçekleşmesi için her türlü önlemi alan firmamız kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden çalışmaktadır. Fabrikanızı kısa sürede taşımak için bizi arayabilir, ücretsiz ekspertiz fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

1 thought on “Fabrika Taşımacılığı”

  1. Geri bildirim: Liftli Araç - Petek Nakliyat

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara