istanbul nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmetlerini Nasıl Değerlendirmelisiniz?

 

İstanbul Evden Eve Nakliyat ‘ta pek çok insan taşınmanın zahmetli bir süreç olduğunu düşünür. Aslında bu düşünce doğru nakliyat firmaları ile çalışıldığında yok olur. Evden eve nakliyat hizmeti alırken alınan hizmetin içeriğine bağlı olarak sürecin yoruculuğu değişmektedir.Doğru taşıma firmasıyla taşınmak keyifli ve konforlu olmakta. Doğru firma ile anlaşmanın çeşitli yöntemleri vardır. Ev taşıma sürecinde gereksiz stresler yaşamamak ve yeni hayatınıza adım atarken sadece güzel anılara sahip olmak için nakliyat firmaları tarafından sunulan hizmetleri dikkatli bir şekilde değerlendirmeniz gerekir. Bu yazımızda İstanbul evden eve nakliyat hizmetine ihtiyaç duyduğunuz zaman hangi unsurları göz önünde bulundurmanız gerektiğinden ve nakliye hizmetlerinin size kazandıracağı faydalardan bahsedeceğiz.

 

istanbul evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Nakliyat hizmeti alırken herhangi bir sorun ile karşılaşmamak; değer verdiğiniz, anılarınız ile bütünleşen, evinizin vazgeçilmezi olan eşyalarınıza zarar gelmesine engel olmak ve içiniz rahat bir şekilde keyifle taşınmak için dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar vardır. Bu unsurlar arasında ihtiyaçlarınız ile beklentilerinizi net bir şekilde ifade etmek, taşınma hizmetini güvenilir bir şekilde sözleşmeli ve sigortalı olarak almak, sizin ihtiyacınıza ve standartlarınıza uygun olan malzemelerin kullanılacağından emin olmak gibi unsurlar yer almaktadır. Bunlara ek olarak evden eve nakliyat hizmetine dahil olan uygulamalar ile olmayanları önceden bilmek doğru hazırlığı yapmanıza yardımcı olmakta.

 

İhtiyacınızı Net İfade Edin

 

Ev taşıma sürecinde evden eve nakliyat firmaları ile görüşürken tam olarak ne tür bir hizmete ihtiyaç duyduğunuzu belirtmeniz her zaman faydalı olacaktır. Net olmanızın size kazandıracağı en önemli fayda şüphesiz ki son anda çıkacak maliyetleri önceden bilmeniz ve bu maliyetlere göre karar vermenizdir. Evden eve nakliyat için, firma size hizmet maliyetini belirlemek amacıyla bazı sorular soracaktır. Bu sorular taşınmanın yapılacağı iki adres, eşyaların indirileceği ve çıkarılacağı dairelerin kaçıncı katta olduğu, ev eşyasının durumu, binaya asansör yanaşıp yanaşmadığı gibi sorulardır. Sorulan tüm sorular nakliye hizmetinin doğru bir şekilde verilmesi açısından önemlidir. Söz konusu soruların ev taşıma sürecine etkisinden bahsetmek gerekirse;

 

Mesafe: Eşyaların hangi adresten alınacağı ve hangi adrese taşınacağı nakliyat firmaları açısından önemlidir. İstanbul nakliyat hizmetlerinde özellikle köprü geçişi gereken bir taşınma durumu olduğunda taşınmanın toplam zamanı ve yol masrafı değişeceği için fiyatlar üzerinde etkisi olacaktır. Tam adres vermek her zaman önemlidir.

 

Kat: Binanın kaçıncı katından eşya indirileceği ve kaçıncı katına taşınacağı önemli bir bilgidir. Bunun temel nedeni yüksek katlarda asansörün yanaşmadığı durumlarda ek iş gücüne ihtiyaç duyulması, asansöre yüklenmesi için çıkarılamayan eşyaların merdivenlerden taşınmasının da benzer bir şekilde ek iş gücü yaratmasıdır. Taşınma zamanı kesinleşse de bazen ev bulma süreci uzun sürebildiğinden bu bilgi mutlaka firma ile paylaşılmalıdır.

 

istanbul uygun nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmeti


Eşya Miktarı:
Evden eve nakliyat hizmetlerinde taşınacak eşyaların miktarı fiyatlandırma üzerinde etkilidir. Bu nedenle hizmet hakkında bilgi almak istediğiniz zaman size sorulacak sorulardan birisi de evin boyutudur. 2+1 ev eşyası ile 3+1 ev eşyası teknik olarak aynı yoğunlukta olmasa da her evin ve yaşam şeklinin kendi dinamikleri olduğu unutulmamalıdır. 3+1 ev içerisinde 2+1’den çok daha az eşya olabileceği gibi bu durumun tam tersi de söz konusu olmakta. Bu yüzden telefonda eşyalar hakkında bilgi verilmesi bir noktaya kadar yeterli olsa da sözleşme yapılmadan önce bir ekspertizin gelip eşyayı görmesi son anda çıkabilecek ek masraflardan sizi kurtaracak ve en başından alacağınız hizmetin ücretini öğrenerek plan yapmanıza yardımcı olmakta.


Hizmet Beklentisi:
Nakliyat firmaları farklı şekillerde hizmet verebilirler. Evden eve taşımacılık yapılırken alabileceğiniz hizmetler bu nedenle farklılaşabilir. Bazı firmalar tüm eşyaları toplarken bazıları küçük parçaları toplamayabilir ya da toplamak için ek ücret talep edebilirler. Bu nedenle eşyaların nasıl toplanacağını hizmet anlaşması yapmadan önce konuşmak önemlidir. Eşyaların nasıl paketleneceğini, paketlemede hangi malzemelerin kullanılacağını öğrenerek son anda size uygun olmayan bir hizmet kalitesi ile karşılaşmak zorunda kalmazsınız.

 

ambalajlama

Sözleşme ve Sigorta

 

Evden eve nakliyat hizmet alırken mutlaka sözleşme ve sigorta yapıldığından emin olmanız gerekir. Ucuz nakliyat işlerinde genellikle bir firma ile muhatap olmazsınız. Serbest çalışan kişiler tarafından sunulan nakliyat hizmetlerinde de sözleşme ve sigorta yapılmasının bir geçerliliği yoktur. Ancak İstanbul nakliyat firmaları arasından seçim yaptığınız zaman yani yasal bir firmadan evden eve nakliye hizmeti aldığınız zaman hem alacağınız hizmetin şartlarına ilişkin sözleşme hem de eşyalarınız için sigorta yapılacağı için çok daha güvenilir bir taşınma süreci yaşarsınız.

 

Evden eve nakliyat hizmeti alırken alacağınız hizmetin karşılığında eşyalarınızın ne kadar güvende olduğunu bilmeniz her zaman iyidir. Bu nedenle firmanın sunduğu sigorta şartlarını da değerlendirmeniz gerekir. Sigorta firmalarının yapmış olduğu nakliye sigortası kapsamında eşyaların taşınma halindeyken bir kaza sonucunda zarar görmesine bağlı olarak zararınız karşılanır. Bu nedenle de nakliyat firmaları kendi güvencelerini de sigorta şirketlerininkine ek olarak sunarlar. Siz de taşınma sürecinde nakliyat firmaları ile görüşürken firmanın kendi sunduğu güvenceleri öğrenerek daha detaylı bir hizmet alabilirsiniz.

istanbul nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmeti ile İlgili Bilmeniz Gerekenler

 

Evden eve nakliyat hizmeti alırken bu hizmetlerin standartlarını bilmeniz doğru tercih yapmanıza yardımcı olacaktır.

 

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları Tarafından Kullanılan Malzemeler

 

Evden eve taşımacılık hizmeti alacağınız zaman tercih ettiğiniz firmaların hangi malzemeleri kullandığını da mutlaka öğrenmeniz gerekir. Çünkü nakliyat sürecinde kullanılan ekipmanlar doğrudan eşyaların sağlıklı bir şekilde taşınması açısından büyük bir öneme sahiptir. Eşyaların tek kullanımlık koliler ile taşınması ya da darbeye dayanıklı kutularda taşınması farklı açılardan avantaj sunar. Bu nedenle nakliye firması ile görüşüp hangi ekipmanları kullandıklarını öğrenmeniz gerekir.

Tek kullanımlık karton koliler sadece sizin taşınmanızda kullanılacağı için daha hijyenik bir çözüm olarak gözükebilir. Ancak karton kolilerin tasarımı ve üretiminde kullanılan malzemenin dayanıklılığı eşyaların sağlıklı taşınması açısından çok önemlidir. Eğer tek kullanımlık koliler ile eşya taşınacaksa kolilerin yapısını ve dayanıklılığını mutlaka sormanız gerekir.

Bazı firmalar eşyaların çok daha güvenilir taşınmasına imkân sunduğu için varil ya da özel tasarımlı kutular kullanmayı tercih eder. Bu malzemeler eşyaları daha korunaklı bir şekilde taşımak için uygun olsalar da her taşınma sonrasında dezenfekte edilmeleri gerekir. Tercih ettiğiniz firma bu ekipmanları kullanıyorsa dezenfekte işlemi hakkında bilgi almanız gerekir.

 

Eşya taşınmasında en çok ihtiyaç duyulan bu iki malzemenin tercih edilmesi noktasında belirleyici bir unsur daha vardır. Tek kullanımlık koliler firmalar tarafından geri alınmaz. Bu sayede eşyaları rahat bir şekilde yerleştirmek ya da kolilerinizi istediğiniz zaman açmak için zamanınız olur. Ama varil ya da özel tasarım kutularda taşınan eşyalar bu malzemelerin firma tarafından geri alınması gerekliliğinden ötürü taşınma bitmeden önce boşaltılmalıdır. Eğer eşyalarınızı kısa sürede yerleştirecek zamanınız yoksa, eşyaların yerleşebilmesi için beklediğiniz tadilat işleri olacaksa tek kullanımlık karton koli ile taşınmayı tercih edebilirsiniz.

İstanbul Ucuz Nakliyat


Evden eve nakliyat
sürecinde kullanılan bir diğer malzeme de kolilenmesi ya da kutulanması mümkün olmayan eşyaların zarar görmeden taşınması için tercih edilen patpat ya da battaniye gibi malzemelerin de hangisinin tercih edileceğini önceden öğrenmeniz gerekir. Bunun en temel iki nedeni yine kutu, varil ve kutu arasındaki farkların aynısı olarak ifade edilebilir. Patpat olarak adlandırılan içi hava dolu baloncukların sağladığı darbe emilimi ile konforlu bir şekilde eşya taşınmasını sağlar. Malzemelerin tercih edildiği nakliye süreçlerinde eşyaların hemen açılmasına gerek yoktur. Bu malzemeler tek kullanımlık olduğu için eşyalarınızı istediğiniz zaman yerleştirebilirsiniz. Ayrıca tek kullanımlık malzemelerin hijyeninden daha kolay emin olabilirsiniz. Eğer tercih ettiğiniz nakliye firması battaniye gibi bir malzeme kullanıyorsa eşyaların taşınma bitmeden açılması gerekir. Bu malzeme sizden alınacağı ve başka bir taşınmada kullanılacağından ya da bir önceki taşınmada kullanıldığından yine firma ile malzemelerin hijyeni ile ilgili görüşebilirsiniz.

Standart Olarak Sunulan Evden Eve Nakliye Hizmetleri


İstanbul nakliyat firmaları evden eve nakliyat
süreçlerinde belirli standartları olan bir hizmet kapsamı sunmaktadır. Bu hizmet kapsamında eşyaların toplanması, demonte işlemi gereken beyaz eşyaların ve mobilyaların sökülmesi, eşyaların taşınma esnasında zarar görmeyecek şekilde paketlenmesi, eşyaların araca yüklenmesi ve araçtan yeni lokasyona indirilmesi, yeni evde eşyaların istenilen odalarda ve istenilen konumlarda yeniden monte edilip yerleştirilmesi standart bir nakliye hizmetinin kapsamıdır. Montaj ve söküm işlemlerinde klima gibi bazı eşyalara nakliye personelleri tarafından dokunulmamaktadır. Servis tarafından yapılması gereken bir işlem olduğu zaman firmanın bu hizmeti sunup sunmadığını öğrenmek gerekir. Klima montajında elektrik hattı çekilmesi de gereklilik olduğu için pek çok nakliye firması tarafından bu hizmet standart paket içerisinde sunulmamakta. Taşınmanın başladığı evde sökülen beyaz eşyalar yine sadece ek bir tesisata ihtiyaç duyulmadığı durumda tekrar bağlanır. Çamaşır makinesinin bağlanacağı musluklarda sorun olması, bulaşık makinesinin atık suyunun gideceği lavabo bağlantısının olmaması gibi durumlarda nakliye firmasının yapabileceği bir müdahalenin olmadığını da unutmamak gerekir.

 

ucuz nakliyat

Ekstra Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

 

Nakliyat firmaları kişilerin bütçelerine uygun olan en iyi hizmeti alabilmeleri için bazı hizmetleri ekstra olarak sunarlar. Ucuz nakliyat hizmeti almak kalitesiz bir hizmet almak anlamına gelmez. Ancak bazı ekstraları tercih etmemek hizmet maliyetinin azalmasına neden olur. Bazı nakliyat firmaları, farklı bütçelere uygun seçenekler sunmak için ev sahiplerinden küçük eşyaları toplamalarını isteyebilir. Küçük eşyaların toplanması genellikle ekstra bir hizmet olarak sunulmasa da eşyaların toplanmaması teklifi nakliye hizmetinin daha ekonomik olabilmesi için gereklidir.

 

Evden eve nakliye sürecinde ekstra olarak sunulan hizmetlerden birisi de yukarıda bahsettiğimiz klima montajı. Normal şartlar nakliye firmalarının sorumluluğunda olmayan hizmetlerdir. İstanbul evden eve nakliyat firmaları taşınma sürecinde farklı işler için farklı kişilere ihtiyaç duyulmasının taşınanlar açısında süreci zorlaştırması sebebi ile standart hizmetleri dışında ek hizmetler sunmaktadır. Firmaların bünyesinde çalışan profesyonel mobilyacılar, beyaz eşya ustaları taşınma sürecinde ortaya çıkan ek ihtiyaçları belirli bir hizmet ücreti karşılığında vermektedirler. Bu sayede birden fazla usta bulmaya çalışmak, zaman organizasyonu yapmak ve eşyaları kullanmak için beklemek gerekmez. Standart nakliye hizmetinde elektrik ya da su tesisatı ile ilgili hizmetler de bulunmamaktadır. Ancak bazı İstanbul evde eve nakliyat firmalarının bünyesinde elektrik ve su tesisatından anlayan ustalar bulunmakta ya da alternatif olarak firmaların anlaşmalı olduğu kişiler bulunmaktadır. Eşyalarınızın depolanması gerekiyorsa, nakliye firması ile tek bir sözleşme ile tüm işleri halledebilirsiniz.

Ev Taşıma Sürecinde Yapmanız Gerekenler

 

Değerli eşyaların taşınması nakliyat firmaları tarafından yapılmamaktadır. Mücevher, tapu senedi, hisse senedi, kâğıt para gibi değerli emtiaların mutlaka sahipleri tarafından taşınması gerekir. Bu nakliyat firmaları için standart ya da ekstra olarak sunulmayan bir hizmet olduğu için taşınma esnasında stres yaşamamak için mutlaka önceden bu tür eşyalarınızın toplandığından emin olmanız gerekir.

 

Kıyafet taşınması evden eve nakliyat hizmetlerinde taşınacak kişilerin seçimlerine göre şekillenen bir süreçtir. İç çamaşırı gibi özel kıyafetleri kişiler kendileri paketlemek isteyebilirler. Bu nedenle kıyafet taşınması ile ilgili detayları önceden planlanması gerekir. Eğer özel kıyafetlerinizi siz paketlemek istiyorsanız nakliyat personeli gelmeden önce hazırlık yapmanız daha doğru olacaktır. Kıyafetlerinizin taşınmasında bez dolap kullanılmasını istiyorsanız firmanın bu hizmeti verip vermediğiniz önceden öğrenmeniz gerekir.

 

Taşınma başlamadan önce sözleşmeyi ve sigortayı yapmak, hizmet kapsamını belirlemek sorumluluğunuzdadır. Firma ile anlaştığınız saatte eşyaların taşınmaya hazır olması da önemlidir. Evden eve nakliye hizmeti alırken firmanın size sunduğu zaman çizelgesine uymanız gerekir. Bu tür bir hizmette firmanın kiralanmış bir asansör ya da araç kullanma ihtimalini göz önünde bulundurarak zaman planına uymanız önemlidir.

 

Eğer nakliye firması tarafından evinize bir ekspertiz gönderilmiyorsa son anda meydana gelebilecek anlaşmazlıkları engellemek için eşyalarınızın tamamının fotoğrafını ya da videosunu çekerek iletmeyi ihmal etmeyin. Bu sayede son dakika fiyat artışları ile karşılaşmaz hem kendinizi hem de nakliye firmasını zor durumda bırakmamış olursunuz.

 

Ev taşıma sürecinde nakliye firmaları sıvıların, yanıcı ve yakıcı maddelerin taşınması noktasında farklı hassasiyetlere sahiptir. Bu konuyu önceden netleştirmek ve taşınma şartlarına göre gerekli hazırlıkları önceden yapmak taşındığınız eve bir kere daha geri dönme ihtimalini ortadan kaldırır.

istanbul evden eve taşıma

En Ucuz Nakliyat Hizmeti Nasıl Alınır?

 

Bütçe, taşınma sürecinde oldukça önemli bir kavramdır. Taşınan insanlar ev değiştirmenin maliyetine ek olarak nakliye maliyeti sebebiyle de doğal olarak ucuz nakliyat hizmeti almak isteyebilirler. Ancak unutulmaması gereken ucuz hizmet alırken kaliteli hizmet aldığınızdan emin olmanızın çok daha değerli olduğudur. Ucuz nakliyat hizmeti seçiminde dikkatli olmalı, kalite ve maliyet dengesini göz önünde bulundurmalısınız. Sorunlar masrafları artırabilir. Bu nedenle kaliteyi sorgulayarak ucuz nakliyat seçimi yapmalısınız.

 

Nakliye hizmetlerinde taban fiyat olmaması pek çok insanın kafasının karışmasına neden olabilir. Her firmanın çalışma prensibi, hizmetleri ve maliyetleri farklı olabilmektedir. İstanbul nakliyat firmaları arasında da ciddi fiyat farklılıkları ile karşılaşabilirsiniz. Ancak nakliyat sektöründe de pek çok sektörde olduğu gibi ciddi bir rekabet olduğunu unutmamak önemlidir. Kendi asansörlerine ve araçlarına sahip olan firmalar ile nakliyat süreçlerindeki her gereksinimi taşeronlar ile çözen firmalar arasında fiyat farklılıkları olabilmektedir. Bu noktada tercihi yaparken beklentilerinizi göz önünde bulundurmanız ve kaliteyi ön planda tutmanız, ihtiyacınız olan hizmeti almanıza yardımcı olacaktır.

istanbul nakliyat firmaları

İstanbul Evden Eve Nakliyat


Ucuz nakliyat
hizmeti ararken nakliye zamanını da oldukça belirleyicidir. Pek çok sektörde olduğu gibi nakliyat sektöründe de yoğun sezonlar vardır. Aşırı yoğunluğun olduğu, 2 haftadan önce anlaşma yapmanın mümkün olmadığı zamanlarda pazarlık yapmak zor olabilmektedir. Daha sakin dönemlerde ise firmaların hizmetlerine ve sizin beklentilerinize göre pazarlık ihtimali ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenle eğer yapabilme şansınız varsa erken planlama ile taşınma hazırlığı yapmak ucuz nakliyat hizmeti almanız yardımcı olabilecek bir seçenek olmakta.

 

Konforlu ve keyifli bir taşınma süreci yeni bir evde yeni bir hayata adım atmanız için önemlidir. Bu nedenle güvenilir İstanbul nakliyat firmaları arasında yer alan firmamızdan güvenle hizmet alabilirsiniz. Bütçenize uygun olan evden eve taşımacılık hizmetleri için tercih edeceğiniz firmayı netleştirmeden önce bizim tekliflerimizi de mutlaka gözden geçirin.

 

İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETİNDE BİLMENİZ GEREKENLER

Ev taşıma hem fiziksel hem de psikolojik olarak zorlayıcı bir süreç olabilir. Ev aramak, eşyaları toplamak, paketlemek, nakliyat firması seçmek, yerleşmek gibi birçok prosedür sizi yorabilir. Haklısınız, yaşam alanımızı değiştirirken çeşitli sorunlar karşımıza çıkabilmektedir. Ev taşıma sürecini keyifli hale getirmenin mümkün olduğunu hatırlatmak isteriz. Sorunları azaltmak için adımlar atabilirsiniz.

Evden eve nakliyat firmaları arasında doğru nakliyat firması ile anlaştığımız zaman taşınma sürecinde işler sandığımız kadar zahmetli olmamaktadır.
Yeni yaşam alanınıza taşınırken evden eve nakliye sürecini doğru gerçekleştirmeniz, sizi sorunlardan ve stresten uzak tutacaktır. İstanbul gibi stresi yüksek bir şehirde bütçenize uygun ve kaliteli taşınma süreci gerçekleştirmek için planlı çalışan bir İstanbul evden eve nakliyat firmasıyla anlaşmanız gerekmektedir.

İstanbul nakliyat firmaları arasında doğru seçim için öneriler ve ucuz nakliyat tavsiyeleri hakkında bilgi verelim. İstanbul’da taşınırken dikkat etmeniz gerekenler ve işinizi kolaylaştıracak bilgilere ulaşın. Taşınma sürecini keyifli hale getirmenin yollarını öğrenin.

ev nakliyat

İSTANBUL NAKLİYAT FİRMALARI ARASINDAN KİMİ, NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?

İstanbul stresi yüksek ve her konuda alternatifi bol bir şehir. Taşınma sürecinizde stresinize stres yüklemeyecek aksine işinizi kolaylaştıracak bir nakliyat firması seçebilmeniz için nelere dikkat etmeniz gerektiğine yönelik birkaç öneride bulunacağız.

İstanbul gibi karışık ve yorucu şehirde evden eve nakliyat sürecindeki en büyük sorunların başında zamanlama ve zaman yönetimi gelmektedir. Bu sebeple İstanbul nakliyat firmaları arasında öncelikli tercihiniz planlı çalışan evden eve nakliyat firması olmalıdır.

Evden eve taşımacılık firması istenilen zamanda istenilen yerde araçlarını bulundurmalı. Böylece müşterilerin zamanlarına saygı duyulmakta ve zamanları boşa harcanmamakta .  Şüphesiz yoğun tempoyu kaldırabilen çalışanlara sahip bir firma ile çalışmak avantajlı olacaktır. Planlı bir şekilde yapılan evden eve nakliye işlemlerinde müşteriler oldukça memnun kalmaktadır.

İşini titizlikle yapan insanlara her alanda ihtiyaç duyarız.  İstanbul gibi mega şehirde taşınırken eşyalarınıza zarar gelmemesi için, işlemleri titizlikle yerine getiren İstanbul nakliye firmalarıyla anlaşmanız ayrıcalık olacaktır. Taşımacılık firması hem fiyatı ile hem de hizmetleri ile müşteriye güven vermelidir. Aynı zamanda evden eve taşıma sürecinde tüm işlemleri üstlenen ve bunların altından kalkabilen bir firma işini titizlikle yapmaktadır.

 

İSTANBUL NAKLİYAT FİRMALARI

İstanbul nakliyat firmaları arasında taşınma sürecinde yaşanabilecek aksilikleri minimuma indirecek profesyonel bir firmayla anlaşmalısınız. Ev taşıma hizmetinde bir bütün olarak hizmet önemlidir. İşlemleri siz elinizi bile sürmeden halleden firmalar taşınma sürecinde stresinizi azaltacaktır.

Profesyonel nakliyat firmaları öncelikle müşterilerinin eşyalarına ve evlerine saygı duyması gereklidir. Aynı zamanda yaptığı işin bilincinde taşıma elemanlarına sahip olması da önemlidir. Peki profesyonel nakliyat firmaları dediğimizde hangi özelliklere dikkat etmeliyiz?
Taşıma işlemini gerçekleştirecek olan ekibin tecrübesinin yüksek olması önemlidir. Tecrübeli personel ile çalışan nakliyat firmaları karşılaşılan bir sorunda hızlı, etkili bir çözüm üretebilmektedir ve bu da bir müşteri için kaliteli hizmet demektir.

*Güvenilir nakliyat,
*Ucuz nakliyat,
*Hizmete uygun nakliye fiyatları,
*Sabit fiyat güvencesi,
*Ek hizmetler,
*Araç çeşitliliği,
*Taşıma masrafları hesaplama,
*Hızlı ve etkili sorun çözümü

İstanbul nakliyat firmalarını seçerken dikkate almanız gereken özellikler, sorunsuz bir evden eve taşıma deneyimi sunar. Tecrübeli personel eşyaları güvenle taşır.

 

İSTANBUL NAKLİYAT DENİLİNCE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Türkiye’de nakliyat denince aklımıza ilk gelen şey İstanbul evden eve nakliyat cümlesidir şüphesiz. İstanbul, büyüklüğü ve çeşitliliğiyle yaşamak için cazip bir şehir olma özelliğine sahiptir. Bu sebeple Türkiye’nin en önemli merkezidir desek yanılmayız. Her bütçeye uygun yaşam alanı sunması, iş imkanları, eğitim, gelişmiş ve gelişmekte olan bölgeleri ile İstanbul en fazla göç alan şehirdir. Farklı sebeplerden dolayı birçok insan İstanbul’a taşınmaya devam ediyor. Böyle olunca İstanbul evden eve nakliyat hizmeti de en çok talep gören hizmetlerden bir tanesi olarak öne çıkıyor.
İstanbul’daki trafik ve uzaklık nedeniyle insanlar iş yerlerine yakın bölgeleri seçerler. İstanbul’da en popüler hizmet, evden eve nakliyat hizmetidir.

İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT

İstanbul evden eve nakliyat hizmeti büyük bir emek ve özen isteyen bir hizmettir. Kalabalık şehir olmasından dolayı ve İstanbul’un yoğun trafiği nakliyat firmaları için büyük problemler yaratabilmektedir. Zamanlama nakliye firmaları için kritik bir öneme sahiptir. Örneğin, bir siteye taşınıyorsanız, İstanbul evden eve nakliyat işlemlerini uygun zaman diliminde tamamlamanız önemlidir.


İstanbul nakliyat
dediğimizde evden eve taşımacılık sürecinde dikkat etmeniz gereken önemli detaylardan biri ise sözleşme imzalamaktır.Büyük şehirlerdeki nakliyat firmaları, zamanlama önemlidir; acele edilen işlemler eşyalara zarar verebilir. Eşyalarınızın sorunsuz taşınması için nakliyat firmasıyla sözleşme imzalamanız önemlidir.

Evden eve taşımacılık
sektöründe İstanbul büyük bir pazar yeri olması nedeni ile en iyi nakliyat firmaları hizmet sunmaktadır. İstanbul’da nakliyat talebi yüksektir, fakat kalitesiz/korsan firmalara dikkat etmelisiniz. Bu nedenle, nakliyat firması seçerken kurumsal, deneyimli ve sözleşme imzalamak önemlidir.

 

İSTANBUL NAKLİYE İŞLEMLERİNDE ÖNCELİĞİNİZ NELER OLMALI?

Türkiye’nin en büyük ve en kalabalık şehri İstanbul evden eve nakliye hizmetlerinin en çok talep gördüğü şehir olarak da ön plana çıkıyor. İstanbul nakliye işlemleri yapılırken dikkat edilmesi gereken birçok önemli madde bulunuyor.İstanbul’un genişliği, evden eve taşıma için ilçe özelliklerini incelemeyi gerekli kılar.

Her ilçesi farklı özelliklere sahip ve evden eve nakliye işlemleri sırasında bu özelliklere göre hareket etmek gerekiyor. Eğer taşınma gününden önce bulduğunuz ve taşınacağınız ilçenin özelliklerini araştırmazsanız sıkıntılarla karşılaşmanız yüksek olasılıktır. Bulunduğunuz ilçeyi ve taşınacağınız ilçeyi detaylı araştırmayı unutmayınız. Peki İstanbul nakliye işlemleri sırasında yaşanabilecek sorunlar neler ve bu sorunlar nasıl çözülmekte ? diyecek olursanız karşılaşabileceğiniz sorunların bazılarını gelin birlikte ele alalım.

nakliyeci

İSTANBUL EV TAŞIMA

Ev taşıma sırasında birçok sorun ile karşılaşabiliyoruz. Özellikle profesyonel bir evden eve taşımacılık firması ile anlaşmayan müşteriler oldukça fazla sorun ile başa çıkmak zorunda kalabiliyorlar. Bununla beraber İstanbul içerisinde yapılan nakliye işlemlerinde trafik ve yoğunluk sebebi ile kimi sorunlar yaşanabilmektedir. İstanbul nakliye işlemlerinde öncelikle doğru ve tecrübeli bir ekip ile çalışmak bu sorunların önüne geçebilmektedir.
İstanbul nakliye işlemleri sırasında trafik ve zamanlama ile ilgili sorunlar yaşanabilmektedir.

Bunun önüne geçebilmek için firmanın İstanbul nakliye rotasını doğru bir şekilde belirlemesi önemlidir. Trafiğin yoğun olduğu saatlerde alternatif rotaları belirlemek ve eğer gerekir ise bu rotaların etkili bir şekilde kullanılmasını sağlamak önemlidir. Yaşanabilecek trafik ve zamanlama probleminde bekletilen müşteri sürekli bilgilendirmekte .

Bir başka yaşanabilecek sorun ise eşya yükleme ve yerleştirme aşamasında eşyalarınıza zarar gelmesidir. Ancak bu durum sadece İstanbul evden eve taşımacılık için geçerli değildir.

Genel olarak taşıma işlemleri sırasında karşılaşabilecek bir sorundur.Güvenilir, garantili İstanbul nakliyat firmalarını seçmek eşyalarınızın korunması için hayati öneme sahiptir. Öncesinde sözleşme imzalamanız gereklidir.

Sabit fiyatlı İstanbul nakliye hizmeti ne kadar mümkün?
Yeni bir eve taşınırken başımıza gelmesini en son isteyeceğimiz şey masrafların artmasıdır. Ek masraflar sinir bozucu olmakta, taşıma anlaşmasını önceden netleştirmek önemlidir. İstanbul nakliye işlemlerinde yaşanma olasılığı olan başka bir sorun. Bu, bütçenizi bozmakta ve yeni evinizin tadını çıkarmanıza engel olmakta . Taşıma öncesinde net bir sabit fiyat alarak sürprizleri önleyin ve sorunsuz taşının. Bu garantiyi verebilen nakliyat firmaları ile güvenli şekilde evinizi taşıyabilirsiniz.

 

UCUZ NAKLİYAT VE KALİTELİ HİZMET DENGESİ

Günümüzde özellikle büyük şehirlerde sürekli yeni yaşam alanlarının oluşturulması ve kentsel dönüşümlerin çokluğuyla birlikte en çok ihtiyaç duyulan durumlardan biri evden eve nakliyat yapan firmalardır. Hal böyle olunca nakliyat firmaları arasındaki rekabet oldukça yoğundur. Taşınma sürecinde dikkat ettiğimiz en önemli nokta ücret konusudur. Nakliyat firmalarının ücretleri yaptıkları hizmetlere, hizmet çeşitliliğine, nakliyat yapılacak evdeki duruma göre değişiklik göstermekte . Ucuz ve güvenilir taşıma, bütçenize uygun ve eşyalarınızın güvende olduğu anlamına gelir. Bazı firmalar sundukları hizmetin çok üstünde ücret belirlerken bazıları ise piyasa neyse onu yansıtmaktadır. Ucuz nakliyat işlemi için dikkat etmeniz gereken bazı noktaları sizinle paylaşacağız.

Nakliyat Firması

Ucuz nakliyat için firma seçimi yaparken öncelikle bütçenizi belirlemelisiniz. Daha sonra bütçe doğrultusunda uygun firmaları belirlemelisiniz. Bu noktada firmaları değerlendirirken firmaların geri dönüşlerine de bakmak çok önemlidir. Geçmişte firmalardan hizmet alan müşterilerin yorumları, firma seçimi yaparken sizlere fazlasıyla yardımcı olacaktır. Firmaların belirlediği ücretler maalesef ki hizmetlerini belirlemiyor. Evden eve nakliyat yaptırmak isteyen müşteriler genelde en çok ücreti sunan firmalardan hizmet almaktadır. Firma seçimi yaparken sadece bu konuyu göz önünde bulundurmak çok yanlış sonuçlar doğrmakta . Ucuz nakliyat hizmetinde iyi sonuçlar alabilirsiniz. Gereğinden fazla ücret ödeyerek kaliteli hizmet alacağımızı düşünüyoruz ve sonunda beklenmedik sorunlarla karşılaşabiliyoruz.
Kırılan eşyalar ve sabit ücret sunmayan firmalar, ödeme sırasında artan ücretlerle ilgili en yaygın şikayetlerden bazılarıdır.
Firma ücretleri belirlerken firmalar;

İSTANBUL UCUZ NAKLİYAT

*Evin oda sayısı
*Eşyaların çokluğu
*Taşınacak evin mesafesi
*Araç seçimi
*Çalışacak personel sayısı
*Ek hizmetler

gibi maddelere göre nakliyat firmaları ortaya bir hizmet ücreti çıkarmaktadır. Oda sayısı, eşya miktarı, mesafe, araç büyüklüğü, personel sayısı ve ek hizmetlerin sayısı ücreti etkiler. Bu noktada yapılacak en güzel şey, eskimiş eşyaları elemek. Ucuz nakliyat için gereksiz eşyaları elemek, ücreti düşürerek taşınmayı kolaylaştırır.

Ucuz ve kaliteli İstanbul evden eve nakliyat firması seçerken dikkat etmeniz gereken öncelikleri paylaştık. Taşınma sürecinizi kolaylaştıracak bazı faydalı bilgileri sizinle paylaşacağız.

 

 

14 thoughts on “İstanbul Evden Eve Nakliyat”

 1. Fevzi Yıldız

  Senelerdir çalıştığım Petek Nakliyat bu sektörde çok başarılı Ali Bey’i gönülden tebrik ediyorum , başarılar diliyorum.

 2. Büşra Dikmen

  İşlerini gerçekten çok temiz ve kaliteli yapıyorlar sonsuz derecede güvenilir temiz işçilik çıkartıyorlar ellerine sağlık iyi çalışmalar

 3. İslerinde cok basarililar herkes ee tavsiye ederim gercekten cok temiz calisiyorlar emeginin karsiligini sonuna kadar hak ediyorlar

 4. İşlerini titizlikle yapan bir kurum. Eşyalarınızı gerekli şekilde koruma altına alıp, sağlam paketleyerek düzenli bir şekilde yerlestirmislerdi araçlarına. Nakliyat işlemi bittiğinde esyalarimizda ne ufacık bir zarar ne de her hangi bir eksik vardı güvenilir bir kurum. Kesinlikle öneriyorum. Ayrıca nakliyat sahibi de çok ilgili alakali ve bir o kadar sevecen bir insan.

 5. Doğukan Yıldız

  Daha önce 3 kere taşındım 4. işimi bu firmaya verdim. Daha önce taşındığım firmalardan kat kat iyiler çok memnun kaldım. Eşyalarımda hiç bir hasar oluşmadı.Evden eve nakliyatta İstanbul’un enlerinden diyebilirim.

 6. Petek Nakliyat’a evimi taşıttım. İşlerinde çok titizler. Pandemi sürecine uygun hijyen kurallarına dikkat ederek çok kaliteli bir hizmet aldım.Firma sahibi çok cana yakın birisi. Herkese tavsiye ederim. 🙂

 7. Tavsiye üzerine tercih etmiştim. Ettikleri kadar varmış. Eşyalarım hiç zarar görmedi ve çok ilgili alakalı davrandılar. Yine taşınacak olsam düşünmeden yine tercih ederim.

 8. Kutsal Görmez

  Beylikdüzü’nden Kartal’a 3+1 evimi taşıttım. Hijyen kurallarına dikkat ettiler. Eşyalarıma hiç bir zarar gelmedi. Güvenle taşıtabilirsiniz.

 9. Sektöründe gayet başarılılar. Tekstil firmam var ve tüm işlerimi bu firmaya yaptırıyorum. Dakik ve işlerinde titizler.

 10. Geri bildirim: Seyrantepe Nakliyat - Petek Nakliyat

 11. Geri bildirim: Hadımköy Nakliyat - Petek Nakliyat

 12. Geri bildirim: Tuzla Nakliyat - Petek Nakliyat

 13. Geri bildirim: İstanbul Havalimanı Nakliyat - Petek Nakliyat

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara