Eşya Depolama

Eşya depolama hizmeti; kişilerin ve kuruluşların kullanmadıkları eşyaları diledikleri kadar güvenli bir alanda saklamalarını sağlıyor. Ev eşyaları, ofis malzemeleri, teknik teçhizat, araç materyalleri gibi her türlü eşya depolanabiliyor.

Depo hizmeti kapsamında firma olarak eşya güvenliğini sonuna kadar sağlıyoruz. Aylarca, yıllarca eşyalarınızı güvenle saklayabilirsiniz. Şehir veya ülke değiştiren, ofisini kapatan, evini kapatan herkes nereye koyacaklarını bulamadıkları eşyalarını profesyonel eşya depolayan firmalardan yardım alarak depoluyor.

Ev depolama kapsamında eşya sigortası yapılıyor, kişilere ve kuruluşlara her türlü kolaylık sunuluyor. Sadece büyük eşyalar değil küçük eşyalar dahi depolama hizmetiyle korunabiliyor. Bu hizmet sayesinde birçok ev ve ofis daha ferah ortamlara kavuşuyor. Fazla eşyalar genellikle yatak altlarına, dolap üstlerine, kilere ve evdeki az kullanılan odaya yığılır. Bu durum evdeki hayatı zorlaştırır, temizlikten bakıma birçok zorluk çıkarır. Üstelik eşyalar istenilen konforda, güvenle saklanamaz.

Evden eve eşya depolama firmaları olarak sektördeki açığı gördük ve gelen talepleri değerlendirerek hizmet içeriğimizi zenginleştirdik. Şimdilerde eşyalarınızı hem saklıyor hem de taşıyoruz. Şehir içi veya dışı fark etmeksizin tüm eşyalarınıza kendi eşyalarımızmış gibi yaklaşıyor, uygun oda koşullarında depolama hizmeti veriyoruz.

Eşya Depolama Hizmeti ;

Eşya depolama hizmetini müşteriye özel şekillendiriyor. Örneğin şehir değiştirmek zorunda kalan ama eşyalarını hemen götüremeyen kişiler boşu boşuna kira ödemek yerine son derece cüzi rakamlar ödeyerek depolama hizmeti satın alıyor, yerleşik düzene geçebildiği anda ise nakliye firması ile görüşerek eşyalarını götürüyor.

Tamamen pratik ve ekonomik olan bu hizmet yaygın şekilde kişi ve kurumlarca kullanılıyor. Hizmetin maddi yönü ise ciddi anlamda ekonomiktir. Bir ev dolusu eşyayı titiz şekilde ambalajlayan taşıma ekipleri; günlük, haftalık, aylık, sezonluk olmak üzere farklı dilimlerde depolama hizmeti veriyor. Evden eve nakliye firmamız sizlere her türlü eşya taşıma, depolama hizmetini yenilikçi ve teknolojik altyapısı ile sunuyor. Eşya güvenliğinin, müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu kaliteli bir hizmet almak için firmamıza ulaşabilirsiniz. Firmamızı telefon açıp hizmetlerimizin içeriğini, ücretlerini öğrenebilir; randevu talep ederek çalışmamızı başlatabilirsiniz. Eşyalarınızı bizimle depolayın, gözünüz arkada kalmasın.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara