Hastane Taşımacılığı

Hastane taşımacılığı tıbbi bir merkez olduğu için büyük önem taşıyan, ciddi anlamda profesyonel bir ekiple yapılması gereken nakliyat işlemlerinin başında yer alıyor. Evden eve nakliyat alışagelmiş kolay bir hizmet iken hastane, medikal merkezlerin taşımaları daha kapsamlı ve titiz yapılıyor. Hastaneler; günün her saati aktif olan, sirkülasyonun yoğun olduğu bir ortam olarak taşıma işlemleri disiplinli, pratik, profesyonel şekillerde gerçekleştirilmelidir.

Hastanede tıbbi cihazlar, hasta yatakları, ameliyathane malzemeleri, taşınabilir tıbbi malzemeler ve çok daha fazlası hayati önem taşıyan eşyalardır. Bunun yanı sıra hastanelerdeki mobilyalar, muayene odalarındaki eşyalar hastanenin demirbaşları kabul edilir ve yer değişimlerinde götürülür.

Nakliye hizmetini sağlarken hastanenin hayati bir merkez olduğunu göz önünde bulunduran taşıma personelleri, ambalajlamadan taşımaya kadar her aşamada çalışma standardına uygun davranarak hareket etmekte, gereken ilgi ve alakayı göstererek eşya güvenliğini korumaktadır. Hastanelerin kısa sürede yeniden işler hale gelebilmesi için alanında tecrübeli bir firma, kalifiye elemanlar ve işi özümseyerek yapacak bir yöneticiye ihtiyaç vardır.  Kaliteli, profesyonel, düşük maliyetli taşıma hizmetleri için bizi arayabilirsiniz

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara