ucuz nakliyat

Ucuz Nakliye Firması Nasıl Bulunur?

Ucuz nakliye firmaları evini taşıyacak olan kişilerin araştırdığı firmalar arasındadır. Çeşitli nedenlere bağlı olarak ucuz nakliye firmalarının fiyatları değişkenlik göstermektedir. Bireyler firmaları ve fiyatlarını detaylı bir şekilde inceleyerek kendileri için en uygun olan firmayı bulabilirler. Şimdi gelin öncelikle nakliye firmalarının fiyatlarının nasıl belirlendiğini inceleyelim.

Evden Eve Nakliyat Firmalarının Fiyatları

Yukarıda da bahsedildiği gibi söz konusu taşımacılık hizmetlerinin fiyatları bazı unsurlara göre belirlenmektedir. Söz konusu unsurlar ise genel olarak aşağıdaki gibidir.

Paketleme ve taşıma maliyetleri çoklu faktöre bağlıdır ve şirketten şirkete farklılık göstermektedir. Bu faktörler, ücretlerin taşıma maliyetinizi nasıl etkilediğini açıklamaktadır. Dolayısıyla yeniden yerleştirme maliyetinizi etkileyen birden çok faktör vardır. Gelin hep birlikte inceleyelim.

Evin Boyutu ve Eşyaların Çokluğu

Ev eşyalarının çokluğu maliyeti doğrudan etkilemektedir. Daha küçük kamyon boyutunun daha düşük paketleme maliyetine sahiptir. Bunun yanı sıra eşyaların taşınmasını tamamlamak için insan gücüne ihtiyaç duyması nedeniyle ev eşyalarına göre daha düşüktür.

Kamyonun Boyutu

Mini kamyon, daha büyük kamyon ile nakliye hizmetlerinin gerçekleştirilmesine kıyasla kesinlikle daha az maliyetli olacaktır. Bazı nakliye hizmetleri hareketinizi tamamlamak için daha büyük kamyon gerektirir. Bu nedenle maliyet de daha yüksektir. Galeri sayfamızdan araç ve kamyonlarımızın fotoğraflarına ulaşabilirsiniz.

Gereken İnsan Gücü Sayısı

İnsan gücü ne kadar fazla gerekliyse taşımacılık fiyatları da o kadar yüksek olacaktır. Bu doğrultuda daha fazla insan gücü gereksinimi ile değişen maliyet artar. Kişi başına daha fazla insan, daha yüksek maliyete ihtiyaç duyar.

Taşıma Mesafesi

Taşıma mesafesi ne kadar uzunsa, nakliye maliyeti de o kadar yükselmektedir. Yakın bir mesafeye hareket ettiğinizde, uzun mesafeli taşınmaya kıyasla çalışan yakıt maliyetinin daha düşük olduğunu ifade edebiliriz. Böylece mallar için daha yüksek mesafeli hareket için nakliye için gereken maliyetin daha yüksek olduğunu ifade etmek gerekmektedir.

Paketleme Maliyeti

Paketleme maliyeti, güvenlik için daha fazla ambalaj malzemesi gerektirdiğinden, sahip olunan ev eşyalarının sayısına, daha fazla ürüne ve daha fazla paketleme maliyetine bağlıdır.

Yukarıda, taşıma maliyetinizi etkileyebilecek birkaç faktörü açıkladık. Taşıma maliyetinden tasarruf etmenin de bir kaç yolu vardır. Bunlar aşağıdaki gibidir.

  1. Ev eşyalarınızı ayırın.
  2. Yalnızca temel ürünleri taşıyın.
  3. Bezlerinizi arabası çantalarına önceden paketleyin.
  4. Kullanmak istemediğiniz eski mobilyaları satınız.

Paketleme ve taşıma maliyetinizden tasarruf etmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi anlamak için her zaman bize ulaşabilirsiniz.

Kaliteli ve Ucuz Nakliye Hizmetleri

Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı nakliye hizmetleri ile evinizin taşınması hayal değil. Dolayısıyla evden eve nakliyat firması olarak profesyonel bir paketleme taşıma şirketi olduğumuz için şehrinizi şehre taşıma işinizi üstleniyoruz. Hizmet kalitesi konusunda son derece profesyonel bir şekilde tutum sergiliyoruz.

Firmamız birinci sınıf taşıma hizmetleriyle şehirden şehre nakliyecilere uygun fiyatlı bir taşımacılık hizmeti gerçekleştirmektedir. Yenilikçi bir taşıma şirketi olarak firmamız, ülke çapında en iyi oyu alan taşıma ve nakliye şirketidir. Bu doğrultuda siz de bizimle iletişime geçerek nakliye hizmetlerimizin fiyatını  belirleyen unsurları öğrenebilirsiniz.

Yukarıda bahsedilen tüm unsurların yanı sıra firmamız ile iletişim kurmanız durumunda fiyatlar ile de ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu noktada fiyatların da size uygun gelmesi ile birlikte profesyonel taşımacılıktan yararlanabilirsiniz. Hadi, firmamızın profesyonel nakliye çalışanları size en iyi hizmeti sunmak için beklemektedir. Facebook’ta Petek Nakliyat sayfasını takip ederek kampanyalardan ve indirimlerden haberdar olabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara